Poznáte službu Freewifi people?

Možnosť bezplatne využívať internet mimo svojho domova dnes určite ocení každý. Veď aj Vy si iste radi vo svojej obľúbenej kaviarni pozriete dôležité emaily, prípadne prečítate správy na webe. A najmä vtedy, ak za prístup na internet nemusíte platiť a nemusíte ani využívať mobilné dáta. Práve takúto možnosť ponúka služba Freewifi people, ktorá je určená pre majiteľov kaviarní, barov, reštaurácií, či iných prevádzok.

Čo je služba Freewifi people

O čo teda vlastne ide? Princíp je jednoduchý. Majiteľ konkrétnej prevádzky zaplatí jednorazový, ale veľmi výhodný poplatok. Vďaka tomu si dlhodobo predplatí službu Freewifi people. A od tejto doby majú zákazníci jeho kaviarne, či reštaurácie, prístup k wifi zdarma. Jednoducho si užívajú bezplatné pripojenie k internetu! Stačí, aby sa klient po príchode do prevádzky nahlásil na sociálnej sieti. Buď udá svoju polohu alebo jednoducho „lajkne“ facebookovú stránku. A môže bezplatne surfovať!

Čo získajú majitelia prevádzok s Freewifi people?

Výhody tejto služby pre zákazníkov konkrétnej prevádzky sú nesporné. Užívajú si proste bezplatný internet. No aké výhody získa samotný majiteľ prevádzky? Je ich hneď niekoľko:

  • Pri zadávaní polohy vlastne zákazník reklamuje Vašu prevádzku. To, kde sa nachádza, uvidia jeho priatelia, prípadne priatelia jeho priateľov a tak ďalej. O reklamu máte teda postarané.
  • Rovnako účinnou formou propagácie je „lajk“ na stránku prevádzky na sociálnej sieti. Je predsa dobré, ak sa páčite, respektíve ak o Vás vie čo najviac ľudí.
  • Zvýšenie obľúbenosti prevádzky. Kto by už nemal rád podnik, ktorý mu poskytne čosi navyše a celkom zdarma? V tomto prípade je to práve bezplatný internet, ktorý dnes ľudia vyhľadávajú a sú ochotní navštevovať miesta, kde ho dostanú. Takýmto spôsobom teda môžete zvýšiť popularitu svojho baru, či reštaurácie.
  • Získanie informácií o zákazníkoch. To, že Vás klienti „lajknú“ na facebooku, Vám vlastne umožní dozvedieť sa o nich viac. Tak zistíte, aký ľudia Vás vlastne navštevujú. A na čo je to dobré? Predsa sa im dokážete dokonale prispôsobiť a reagovať na ich potreby. Čím viac pre nich dokážete urobiť, tým radšej Vás budú mať. To je určite pridaná hodnota, ktorá stojí za to!

Výhod služby Freewifi people skutočne nie je málo. A to pre obe strany – tak pre majiteľa, ako aj pre zákazníka prevádzky. Prečo túto službu teda nevyužiť?

 
Autorské právo: areeya / 123RF Reklamní fotografie
 

Pridaj komentár